Poduszka Apartamenty Zdrojowe znajdują się w cichej i urokliwej dzielnicy Nałęczowa przy ul. Wiercieńskiego 62C , w niedalekiej odległości od Parku Zdrojowego.
Apartamenty stanowią samodzielne komfortowo wyposażone mieszkania o powierzchni 50 m2 , składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Na terenie budynku znajduje się pomieszczenie , w którym można skorzystać z pralki i zestawu do prasowania. W jednym budynku jest osiem apartamentów , cztery na parterze z tarasem i wyjściem na ogród i cztery z obszernymi balkonami , z których można podziwiać malowniczą okolicę. Do każdego apartamentu jest przydzielone bezpłatne miejsce parkingowe przy budynku.

Na terenie Osiedla funkcjonuje kawiarnia , która oferuje gościom pyszne śniadania w formie bufetu , pyszną kawę i domowego wypieku ciasta. Na terenie osiedla jest dostępny dla naszych gości grill i miejsce na organizację ogniska. Naszym gościom udostępniamy rowery , posiadamy szeroki wybór rowerów dostosowanych do wieku i oczekiwań naszych gości. Nałęczów obfituje w przepiękne krajobrazowo trasy rowerowe.
Lokalizacja apartamentu stanowi świetna bazę wypadowa do Kazimierza Dolnego , Wąwolnicy , Kozłówki i Lublina oraz na pobliskie trasy rowerowe i stoki narciarskie.
W niedalekiej odległości od Osiedla znajduje się wiele atrakcji turystycznych.
Walory przyrodnicze i lecznicze Nałęczowa sprawiają, że miejscowość ta prężnie rozwija się jako ośrodek turystyczny z ogromnym potencjałem w zakresie turystyki uzdrowiskowej i medycznej. Apartamenty Zdrojowego Osiedla stanowić będą elastyczne uzupełnienie istniejącej bazy hotelowo – lokalowej w Nałęczowie, która obecnie jest niewystarczająca jak na warunki stale rozwijającego się modnego kurortu i znanego uzdrowiska o unikalnym klimacie. Podkreślić należy, iż Nałęczów jest miejscem
o całorocznym ruchu turystycznym. Dzieje się tak za sprawą zarówno licznych całorocznych atrakcji turystycznych, możliwości uprawiania sportów letnich i zimowych, jak również funkcjonującej bazy uzdrowiskowo – sanatoryjnej oraz renomowanych, specjalistycznych placówek medycznych
Apartamenty Zdrojowe znajdują się w cichej i urokliwej dzielnicy Nałęczowa przy ul. Wiercieńskiego 62, w odległości 800m od Parku Zdrojowego ok 10 minut pieszo.
Lokalizacja apartamentu stanowi świetna bazę wypadowa do Kazimierza Dolnego , Wąwolnicy , Kozłówki i Lublina oraz na pobliskie trasy rowerowe i stoki narciarskie.
W niedalekiej odległości od Osiedla znajduje się wiele atrakcji turystycznych.

nałęczów

Nałęczów

O tym, że wody źródlane w Nałęczowie mają lecznicze właściwości, mówiono już ponad sto lat temu. Uzdrowisko w Nałęczowie jest osadzone w samym sercu gęstej sieci wąwozów lessowych z bogatą, bujną roślinnością. Dzięki walorom naturalnym mikroklimat wpływa na obniżenie ciśnienia tętniczego krwi oraz zmniejszanie dolegliwości chorób układu krążenia.

Skontaktuj się z Nami

Oferta i rezerwacje: apartamenty-naleczow.pl
Nałęczów, Wiercieńskiego 62
Recepcja: +48 731 715 999
Godziny pracy: 8.00 – 22.00