Z pewnością marzysz o wypoczynku, który da Ci siłę i radość taką, jak ta w najlepszych momentach Twojego życia.

Zapraszamy Cię do spędzenia niezapomnianego czasu w uroczym i przytulnym zakątku, gdzie pozostaną przy Tobie tylko dobre uczucia.

Na Rozceściu to przytulny i cichy pensjonat w Koniakowie. Znajduje się tak blisko centrum, a jednak zapewnia spokój i całkowitą prywatność. Z naszych tarasów podziwiać można roztaczające się piękne widoki na zielone lasy Beskidów.

Nasz dom to wspaniałe miejsce na rodzinny wypoczynek w górach.

Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy szereg atrakcji i udogodnienia dla dzieci. Dzięki temu nasi Goście mogą poczuć się u nas jak w domu.

Dla tych z Państwa, którzy pragną spędzić weekend we dwoje, przygotowaliśmy także bogate zaplecze mini SPA z jacuzzi i saunarium, oraz ogród zimowy.

U nas znajdą Państwo wszystko, czego potrzeba dla wymarzonego wypoczynku.

Zachęcamy również wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku w górach oraz bliskiego kontaktu z naturą do skorzystania z naszej oferty.

koniaków

Koniaków

Koniaków to malownicza miejscowość w Beskidzie Śląskim, znana głownie jako centrum koronczarstwa. Co ciekawe Koniaków nie leży w dolinie, jak większość górskich wiosek ale ulokował się na grzbiecie, na wysokości około 700 m n.p.m., niedaleko popularnej Ochodzitej. Z każdego miejsca roztaczają się tu piękne wręcz magiczne widoki.

Skontaktuj się z Nami

Oferta i rezerwacje: narozcesciu.pl
Koniaków, Koniaków 450
Recepcja: +48 728 849 069
Godziny pracy: 8.00 – 22.00