I. Przedmiot Regulaminu

1. Przedmiotem niniejszego regulaminu (dalej „Regulaminu”) jest określenie promocyjnych warunków zakupu usług noclegowych w obiektach należących do Grupy Poduszka www.poduszka.pl (dalej „Serwisu”).

2. Organizatorami promocji przewidzianej Regulaminem jest GRECH GROUP Gerard Grech z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Świeradowskiej 51-57, 50-559 Wrocław (dalej „Grupa Poduszka”).

II. Warunki promocji

1. Każdy klient może skorzystać z rabatu pod warunkiem posiadania kodu promocyjnego, który może otrzymać od Grupy Poduszka w następujących sytuacjach:

  • wyrażając zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych bezpośrednio w obiekcie noclegowym lub na stronie www.poduszka.pl, w tej sytuacji kody wysyłane są za pomocą SMS i (lub) Email.
  • otrzymując voucher rabatowy w obiekcie

2. Grupa Poduszka umożliwia zakup usług noclegowych z wykorzystaniem kodów rabatowych we wskazanych obiektach widocznych w serwisie www.poduszka.pl z wykluczeniem obiektów działających pod marką OnlySun

3. Kody rabatowe można realizować wyłącznie na stronach wskazanych obiektów noclegowych dokonując rezerwacji usługi noclegowej online. Po dokonaniu rezerwacji bez użycia kodu, również telefonicznej, nie przysługuje rabat.

3. Promocje Grupy Poduszka nie łączą się z innymi – otrzymanych kodów rabatowych nie można sumować ani łączyć.

4. Z promocji przewidzianej Regulaminem może skorzystać osoba pełnoletnia lub (za zgodą przedstawicieli ustawowych).

6. Przy każdym kodzie rabatowym widnieje informacja o jego terminie ważności. Po tym terminie nie można skorzystać z kodu rabatowego.

7. Warunki promocyjne przewidziane Regulaminem nie łączą się z warunkami innych promocji organizowanych przez Grupę Poduszka.