W Pasłęku mieszkamy od 1986r. i wciąż pozostajemy pod urokiem tego miasta, jego mieszkańców, a także okolicznych atrakcji. Nasza fascynacja Pasłękiem i okolicami skłoniła nas do stworzenia miejsca w którym turyści mogliby poczuć atmosferę naszego niewielkiego, lecz tętniącego życiem miasteczka. Miejscem tym są Apartamenty KAMIENICA.

Położone w samym sercu starego miasta, Apartamenty KAMIENICA są doskonałą bazą wypadową dla turystów pragnących poznać historię i kulturę skraju Warmii, Żuław i Pojezierza Iławskiego. Odrestaurowana w 2016 roku kamienica ma służyć za spokojną przystań tym, którzy chcą zagrać w golfa na pobliskim polu Sand Valley, pojeździć konno w stadninie w Rzecznej, wybrać się na rejs po kanale Elbląskim, czy też posłuchać muzyki organowej w oddalonym o 50 metrów kościele św. Bartłomieja. Położenie Pasłęka pozwala również naszym gościom na łatwy i szybki dojazd do Gdańska, Elbląga i Olsztyna.

Zachęcamy Was do odwiedzenia Pasłęka i skorzystania z naszej oferty noclegowej

Lucyna i Paweł Chomniccy

Pasłęk

Pasłęk

Pasłęk, to niewielkie miasteczko leżące na Powiślu nad rzeką Wąską. Jego rozmiary nie są imponujące, jednak historii i zabytków mogą tej miejscowości “pozazdrościć” większe miasta. Niewiele miast może cieszyć się taką atrakcją historyczną i turystyczną, jak Pasłęk. Pasłęckie mury obronne mają aż ponad kilometr długości.

Skontaktuj się z Nami

Oferta i rezerwacje: kamienicapaslek.com
Pasłęk, Dąbrowskiego 5
Recepcja: +48 571 441 422
Godziny pracy: 8.00 – 22.00