Goprówka mieści się w samym centrum rekreacyjno-wypoczynkowym Szczawnicy. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się m.in. malownicza, najdłuższa w Polsce promenada biegnąca wzdłuż rzeki Grajcarek, Kolej Linowa na Palenicę, Park Dolny, ścieżka rowerowa, place zabaw, wypożyczalnie rowerów i nart, restauracje i kawiarnie, źródła wody leczniczej. To wymarzone miejsce dla osób, które cenią sobie nie tylko noclegi w komfortowych pokojach, ale także bliskość miejsc, w których można odpocząć lub zdrowo się zmęczyć :).
Serdecznie zapraszamy.

W Goprówce, na 3 kondygnacjach, znajdują się pokoje i apartamenty typu standard, komfort oraz delux, każdy z łazienką i balkonem. Z balkonów rozpościera się wspaniały widok bądź to na stronę południowo-wschodnią (góra Jarmuta i Palenica), południową (Palenica i promenada wzdłuż Grajcarka), lub zachodnią (promenada i Pieniński Park Narodowy).

Apartament typu komfort mieszczący się na ostatnim piętrze, na poddaszu, nie ma wprawdzie balkonu, ale za to z okien wychodzących na cztery strony świata można podziwiać Szczawnicę i okolicę.

Pokoje utrzymane są w ciepłym, przytulnym klimacie, który ma sprawić, że będzie się Państwu u nas bardzo dobrze mieszkać.
Posiadamy pokoje dwu- i trzyosobowe, segment składający się z 2 pokoi dwuosobowych ze wspólną łazienką, apartament z dwiema sypialniami 2-osobowymi, łazienką z wanną i prysznicem, aneksem kuchennym i antresolą.

Niemal w każdym pokoju znajdują się także kanapy, które mogą służyć za dostawkę.
Nasi Goście mają również dostęp do w pełni wyposażonej kuchni (lodówka, płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, zmywarka oraz komplet naczyń).

pieniny-1164557_1920

Szczawnica

Szczawnica i jej okolice to jeden z najpiękniejszych zakątków na mapie Polski, to miejsce kultywowania dawnych tradycji i fascynujących przygód, Największe walory tego regionu to góry, lasy, liczne szlaki turystyczne, zdrowe górskie powietrze, specyficzny mikroklimat, wody mineralne, spływ Dunajcem oraz dobre warunki do uprawiania różnych sportów.

Skontaktuj się z Nami

Oferta i rezerwacje: goprowka.pl
Szczawnica, Główna 11
Recepcja: +48 692 281 282
Godziny pracy: 8.00 – 22.00