Pobyt w Poduszka Willa Arkadia to nie tylko wypoczynek w przestronnych i komfortowo urządzonych pokojach, to także szansa na spróbowanie tradycyjnej, regionalnej kuchni, poznanie przepięknej pomorskiej przyrody oraz regeneracja sił w naszej strefie SPA.
Nasze pokoje wyposażone są w wysokiej klasy nowoczesne oraz wygodne meble, które pozwolą Państwu zrelaksować się i odpocząć. W każdym pokoju znajduje się telewizor z bogatą ofertą kanałów. Do Państwa dyspozycji jest również aneks kuchenny, przy którym można przygotowywać własne potrawy. Dodatkowo na terenie ośrodka znajduje się ogólnodostępny bezprzewodowy Internet.
Poduszka Willa Arkadia położona jest na mierzei pomiędzy morzem Bałtyckim a jeziorem Jamno przez co poznanie walorów przyrodniczych tego regionu jest na wyciągnięcie ręki. W celu dotarcia do jeziora wystarczy przejść 50m natomiast aby znaleźć się na malowniczej plaży tylko 250 m.
Położenie naszego obiektu w samym sercu sielskiego Unieścia pozwoli Państwu na prawdziwie spokojny wypoczynek

beach-2724906_1920

Mielno

Mielno leży nad Bałtykiem, ale również nad dużym jeziorem Jamno. Wielką trakcją Mielna jest piękna, zadbana piaszczysta, nadbałtycka plaża. Obok Mielna leży Unieście – niegdyś stanowiły odrębne miejscowości ale obecnie Unieście to dzielnica Mielna. W tych okolicach odnajdą się zarówno osoby szukające rozrywki, jak i spokoju i wypoczynku.

Skontaktuj się z Nami

Oferta i rezerwacje: arkadia.mielno.pl/
Mielno-Unieście, Róży Wiatrów 15
Recepcja: +48 513 138 486
Godziny pracy: 8.00 – 22.00